Primat

Sevan Jalapeño Skivad på Coop Stora Bergvik, Karlstad

Sevan · 320 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan pris 19 kr jämförpris 59 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Bergvik, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Karlstad↗ 100 m · Karlstad · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 160 g pris 18 kr jämförpris 111 kr/kg

Lägst pris i landet

391 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 13 veckor sedan 2 för 28krförp. 160 g ordinarie 18 kr pris 14 kr jämförpris 88 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Katrineholm↗ Katrineholm · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 30krförp. 160 g ordinarie 18 kr pris 15 kr jämförpris 94 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 32krförp. 160 g ordinarie 18 kr pris 16 kr jämförpris 100 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 10 veckor sedan 2 för 33krförp. 160 g ordinarie 21 kr pris 17 kr jämförpris 103 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 160 g pris 17 kr jämförpris 108 kr/kg

385 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

18 kr19 krjuliaugsepokt18,88 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Bergvik18 kr19 krjuliaugsepokt18,88 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Bergvik
Coop Stora Bergvik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Bergvik · Frykmans Väg 1 · 65346 Karlstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331217010579 · Alla butiker med varan

Tyck till