Primat

SmartStore Classic Smart Store på ICA Maxi Sundsvall

SMARTSTORE · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2 ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Sundsvall, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Sundsvall↗ 700 m · Sundsvall · pris ändrat igår pris 254 kr jämförpris 254 kr/st

Lägst pris i landet

189 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 239 kr pris 159 kr jämförpris 2,41 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 239 kr pris 159 kr jämförpris 2,41 kr/l
  3. 3 ICA Maxi Luleå↗ Luleå · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l
  4. 4 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l
  5. 5 ICA Maxi Västra Hamnen↗ Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan Köp 3 betala för 2förp. 66000 ml ordinarie 259 kr pris 173 kr jämförpris 2,62 kr/l

183 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

159 kr193 kr227 kr261 krjuliaugsepKampanj 159,33 kr · 25 juni–29 juli · ICA Maxi SundsvallKampanj 172,67 kr · 3 aug–29 sep · ICA Maxi Sundsvall259 kr · 25 juni–29 sep · ICA Maxi Sundsvall159 kr193 kr227 kr261 krjuliaugsepKampanj 159,33 kr · 25 juni–29 juli · ICA Maxi SundsvallKampanj 172,67 kr · 3 aug–29 sep · ICA Maxi Sundsvall259 kr · 25 juni–29 sep · ICA Maxi Sundsvall
ICA Maxi Sundsvallkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Sundsvall · Antennvägen 11 · 86337 Sundsvall

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7332462068421 · Alla butiker med varan

Tyck till