Primat

Actimel Blåbär/ Björnb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Stockholm Älvsjö

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Stockholm Älvsjö, billigast först.

  1. 1 ICA Hagsätra↗ 1,4 km · Bandhagen · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 62 kr jämförpris 52 kr/kg
  2. 2 ICA Nära Älvsjö↗ 2,0 km · Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 65 kr jämförpris 54 kr/kg

Lägst pris i landet

441 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Landskrona Landskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 1200 g pris 51 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Borlänge↗ Borlänge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg

435 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsep51,01 kr · 25 juni–1 juli · Willys Stockholm Älvsjö49,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö51,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Stockholm Älvsjö49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsep51,01 kr · 25 juni–1 juli · Willys Stockholm Älvsjö49,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö51,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Stockholm Älvsjö
Willys Stockholm Älvsjö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Älvsjö · Älvsjö Ängsväg 2-6 · 12530 Älvsjö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350000553185 · Alla butiker med varan

Tyck till