Primat

Actimel Blåbär/ Björnb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Sollentuna Rotebro

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Sollentuna Rotebro↗ Sollentuna · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sollentuna Rotebro, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Häggvik↗ 3,5 km · Sollentuna · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 57 kr jämförpris 47 kr/kg

Lägst pris i landet

443 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat igår förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Landskrona Landskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 1200 g pris 51 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Borlänge↗ Borlänge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg

437 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 28 juni–1 juli · Willys Sollentuna Rotebro49,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Sollentuna Rotebro51,90 kr · 2 sep–1 okt · Willys Sollentuna Rotebro49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 28 juni–1 juli · Willys Sollentuna Rotebro49,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Sollentuna Rotebro51,90 kr · 2 sep–1 okt · Willys Sollentuna Rotebro
Willys Sollentuna Rotebro

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sollentuna Rotebro · Konsumentvägen 1 · 19268 Sollentuna

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350000553185 · Alla butiker med varan

Tyck till