Primat

Actimel Blåbär/ Björnb Probiotisk Drickyoghurt på Willys Botkyrka Handel, Norsborg

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Botkyrka Handel↗ Norsborg · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Botkyrka Handel, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Botkyrka↗ 2,5 km · Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1200 g pris 52 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Kungens Kurva↗ 3,7 km · Kungens Kurva · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1200 g pris 56 kr jämförpris 47 kr/kg

Lägst pris i landet

444 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat igår förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat igår förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat igår förp. 1200 g pris 50 kr jämförpris 42 kr/kg

438 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 30 juni–1 juli · Willys Botkyrka Handel49,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Botkyrka Handel51,90 kr · 2 sep–3 okt · Willys Botkyrka Handel49 kr50 kr51 kr52 krjuliaugsepokt51,01 kr · 30 juni–1 juli · Willys Botkyrka Handel49,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Botkyrka Handel51,90 kr · 2 sep–3 okt · Willys Botkyrka Handel
Willys Botkyrka Handel

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Botkyrka Handel · Fittjavägen 20-22 · 14553 Norsborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350000553185 · Alla butiker med varan

Tyck till