Primat

Danette Choklad Pudding 2p på Willys Norrköping Hageby

DANETTE · 200 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Norrköping Hageby↗ Norrköping · pris ändrat 3 veckor sedan pris 15 kr jämförpris 75 kr/kg

Lägst pris i landet

421 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Älmhult↗ Älmhult · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 100 g ordinarie 16 kr pris 5 kr jämförpris 50 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Borås↗ Borås · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 100 g ordinarie 16 kr pris 5 kr jämförpris 50 kr/kg
  3. 3 ICA Slätta↗ Falun · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 10krförp. 100 g ordinarie 17 kr pris 5 kr jämförpris 50 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Råå Helsingborg↗ Helsingborg · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 12krförp. 100 g ordinarie 16 kr pris 6 kr jämförpris 60 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Trollhättan↗ Trollhättan · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 100 g ordinarie 16 kr pris 7 kr jämförpris 70 kr/kg

415 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

14 kr15 krjuliaugsepokt14,90 kr · 9 sep–1 okt · Willys Norrköping Hageby14 kr15 krjuliaugsepokt14,90 kr · 9 sep–1 okt · Willys Norrköping Hageby
Willys Norrköping Hageby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Norrköping Hageby · Lidaleden 12 · 60359 Norrköping

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350000553734 · Alla butiker med varan

Tyck till