Primat
Kikärtor

Zeta Kikärtor på Coop Stora Boden

Zeta · 290 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 dagar sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:- ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Boden, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Boden↗ 1,4 km · Boden · pris ändrat 2 veckor sedan pris 17 kr jämförpris 60 kr/kg

Lägst pris i landet

514 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kumla↗ Kumla · pris ändrat 26 veckor sedan pris 12 kr jämförpris 42 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 6 dagar sedan Bönor 39kr-3 för 39:-förp. 480 g ordinarie 18 kr pris 13 kr jämförpris 27 kr/kg

508 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

13 kr15 kr17 kr19 krjuliaugsepKampanj 15 kr · 25 juni–1 juli · Coop Stora BodenKampanj 15 kr · 2 juli–9 juli · Coop Stora BodenKampanj 15 kr · 12 juli–29 juli · Coop Stora BodenKampanj 13 kr · 21 sep–28 sep · Coop Stora Boden17,51 kr · 25 juni–1 juli · Coop Stora Boden15 kr · 1 juli–2 juli · Coop Stora Boden17,51 kr · 2 juli–9 juli · Coop Stora Boden15 kr · 9 juli–12 juli · Coop Stora Boden17,51 kr · 12 juli–19 aug · Coop Stora Boden17,50 kr · 19 aug–28 sep · Coop Stora Boden13 kr15 kr17 kr19 krjuliaugsepKampanj 15 kr · 25 juni–1 juli · Coop Stora BodenKampanj 15 kr · 2 juli–9 juli · Coop Stora BodenKampanj 15 kr · 12 juli–29 juli · Coop Stora BodenKampanj 13 kr · 21 sep–28 sep · Coop Stora Boden17,51 kr · 25 juni–1 juli · Coop Stora Boden15 kr · 1 juli–2 juli · Coop Stora Boden17,51 kr · 2 juli–9 juli · Coop Stora Boden15 kr · 9 juli–12 juli · Coop Stora Boden17,51 kr · 12 juli–19 aug · Coop Stora Boden17,50 kr · 19 aug–28 sep · Coop Stora Boden
Coop Stora Bodenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7350027796817 · Alla butiker med varan

Tyck till