Primat

Dahls Bageri Valnötsbröd på Hemköp Göteborg Kortedala Torg

Dahls Bageri · 0,001 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Göteborg Kortedala Torg↗ Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan pris 30 kr jämförpris 55 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Göteborg Kortedala Torg, billigast först.

  1. 1 Willys Göteborg Gamlestaden↗ 2,7 km · Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg

Lägst pris i landet

20 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
  3. 3 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
  4. 4 Willys Kungsbacka Hede↗ Kungsbacka · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg
  5. 5 Willys Göteborg Gamlestaden↗ Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 28 kr jämförpris 51 kr/kg

14 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

30 kr31 krjuliaugsepokt30,23 kr · 1 juli–4 okt · Hemköp Göteborg Kortedala Torg30 kr31 krjuliaugsepokt30,23 kr · 1 juli–4 okt · Hemköp Göteborg Kortedala Torg
Hemköp Göteborg Kortedala Torg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Göteborg Kortedala Torg · Kortedala Torg 9 · 41510 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7350029732349 · Alla butiker med varan

Tyck till