Rahms Krustad Krustader Mini på Coop Eken Gävle
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 26 veckor sedan.
- 1 Coop Eken Gävle↗ pris 39 kr jämförpris 1,64 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Eken Gävle, billigast först.
- 1 Willys Gävle Gestrike↗ pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st
- 2 Willys Gävle Hemsta↗ pris 37 kr jämförpris 1,54 kr/st
- 3 ICA Maxi Brynäs↗ förp. 50 g pris 39 kr jämförpris 774 kr/kg
- 4 Coop Tullhuset↗ pris 39 kr jämförpris 1,64 kr/st
Lägst pris i landet
905 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Mora↗
2 för 60krförp. 50 g
ordinarie 39 krpris 30 kr jämförpris 600 kr/kg -
2
ICA Maxi Falun↗
2 för 68krförp. 50 g
ordinarie 39 krpris 34 kr jämförpris 680 kr/kg -
3
ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗
2 för 68krförp. 50 g
ordinarie 36 krpris 34 kr jämförpris 680 kr/kg -
4
ICA Maxi Sundsvall↗
2 för 69krförp. 50 g
ordinarie 39 krpris 35 kr jämförpris 690 kr/kg -
5
ICA Maxi Alingsås↗
2 för 69krförp. 50 g
ordinarie 38 krpris 35 kr jämförpris 690 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Eken Gävle
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Coop Eken Gävle · Lasarettsvägen 10 · 80324 Gävle
EAN 7350137710017 · Alla butiker med varan
