Primat

Byns Gårdar Dala Ägg Frigående Höns Inomhus 15-p på ICA Tor Center, Torsåker

Byns Gårdar · 15 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 ICA Tor Center↗ Torsåker · pris ändrat 26 veckor sedan pris 46 kr jämförpris 58 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Tor Center, billigast först.

  1. 1 ICA Hofors↗ 11 km · Hofors · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 795 g pris 47 kr jämförpris 59 kr/kg

Lägst pris i landet

22 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Mora↗ Mora · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 795 g pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg
  2. 2 ICA Orsahallen Orsa · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 795 g pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg
  3. 3 Willys Borlänge Kupolen↗ Borlänge · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st
  4. 4 Willys Sandviken Linggatan↗ Sandviken · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st
  5. 5 Willys Falun Svalan↗ Falun · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 2,66 kr/st

16 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

45 kr46 krjuliaugsepokt45,75 kr · 28 juni–1 okt · ICA Tor Center45 kr46 krjuliaugsepokt45,75 kr · 28 juni–1 okt · ICA Tor Center
ICA Tor Center

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Tor Center · Berlins väg 8 · 81340 Torsåker

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7394122002152 · Alla butiker med varan · Äggpris idag

Tyck till