Resorb Vätskeersättning Orginal Summer Edition Vattenmelon 90g på ICA Maxi Östersund
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 21 veckor sedan.
-
1
ICA Maxi Östersund↗
2 för 82kr
ordinarie 44 krpris 41 kr jämförpris 2,05 kr/st
Lägst pris i landet
237 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Alingsås↗
förp. 20 st
ordinarie 46 krpris 42 kr jämförpris 2,10 kr/st -
2
ICA Maxi Hudiksvall↗
2 för 85krförp. 20 st
ordinarie 47 krpris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st -
3
ICA Maxi Hyllinge↗
2 för 85krförp. 20 st
ordinarie 46 krpris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st -
4
ICA Maxi Österåker↗
2 för 85krförp. 20 st
ordinarie 46 krpris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st - 5 ICA Maxi Västervik↗ förp. 20 st pris 43 kr jämförpris 2,15 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Maxi Östersundkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Maxi ICA Stormarknad Östersund · Arenavägen 19 · 83132 Östersund
EAN 8445291996113 · Alla butiker med varan
