Primat

Resorb Vätskeersättning Orginal Summer Edition Vattenmelon 90g på ICA Vimmerby

Resorb · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 ICA Vimmerby↗ Vimmerby · pris ändrat igår 2 för 85kr ordinarie 56 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st

Lägst pris i landet

236 butiker har varan

  1. 1 ICA Ugglebo↗ Ockelbo · pris ändrat idag förp. 20 st ordinarie 49 kr pris 30 kr jämförpris 1,50 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 21 veckor sedan 2 för 82krförp. 20 st ordinarie 44 kr pris 41 kr jämförpris 2,05 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 20 st ordinarie 46 kr pris 42 kr jämförpris 2,10 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Hudiksvall↗ Hudiksvall · pris ändrat 13 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 47 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 22 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 46 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st

230 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

42 kr47 kr52 kr57 krjuliaugsepoktKampanj 42,50 kr · 2 okt–3 okt · ICA Vimmerby56,11 kr · 30 juni–3 okt · ICA Vimmerby42 kr47 kr52 kr57 krjuliaugsepoktKampanj 42,50 kr · 2 okt–3 okt · ICA Vimmerby56,11 kr · 30 juni–3 okt · ICA Vimmerby
ICA Vimmerbykampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Vimmerby · Falkängsgatan · 59839 Vimmerby

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8445291996113 · Alla butiker med varan

Tyck till