Primat

Resorb Vätskeersättning Orginal Summer Edition Vattenmelon 90g på ICA Nära Lindholmen, Vallentuna

Resorb · 90 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Nära Lindholmen, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Vallentuna↗ 6,2 km · Vallentuna · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 20 st pris 48 kr jämförpris 2,41 kr/st
  2. 2 ICA Nära Brottbyhallen↗ 7,5 km · Brottby · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 20 st pris 59 kr jämförpris 2,93 kr/st

Lägst pris i landet

242 butiker har varan

  1. 1 ICA Ugglebo↗ Ockelbo · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 20 st ordinarie 49 kr pris 30 kr jämförpris 1,50 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 20 veckor sedan 2 för 82krförp. 20 st ordinarie 44 kr pris 41 kr jämförpris 2,05 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 46 kr pris 42 kr jämförpris 2,10 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Hudiksvall↗ Hudiksvall · pris ändrat 13 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 47 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 21 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 46 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st

237 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

39 kr40 krjuliaugsepEj listad efter 27 juli · ICA Nära Lindholmen39 kr · 25 juli–27 juli · ICA Nära Lindholmen39 kr40 krjuliaugsepEj listad efter 27 juli · ICA Nära Lindholmen39 kr · 25 juli–27 juli · ICA Nära Lindholmen
ICA Nära Lindholmen✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

ICA Nära Lindholmen · Lindholmen · 18694 Vallentuna

Prisdata uppdaterad 3 dagar sedan.

EAN 8445291996113 · Alla butiker med varan

Tyck till