Primat

Resorb Vätskeersättning Orginal Summer Edition Vattenmelon 90g på ICA Hagsätra, Bandhagen

Resorb · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 ICA Hagsätra↗ Bandhagen · pris ändrat 5 veckor sedan pris 58 kr jämförpris 2,88 kr/st

Lägst pris i landet

240 butiker har varan

  1. 1 ICA Ugglebo↗ Ockelbo · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 20 st ordinarie 49 kr pris 30 kr jämförpris 1,50 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 21 veckor sedan 2 för 82krförp. 20 st ordinarie 44 kr pris 41 kr jämförpris 2,05 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat förra veckan förp. 20 st ordinarie 46 kr pris 42 kr jämförpris 2,10 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Hudiksvall↗ Hudiksvall · pris ändrat 14 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 47 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 22 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 46 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st

234 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

57 kr58 krjuliaugsepoktEj listad efter 24 aug · ICA Hagsätra57,53 kr · 1 juli–24 aug · ICA Hagsätra57,53 kr · 29 aug–4 okt · ICA Hagsätra57 kr58 krjuliaugsepoktEj listad efter 24 aug · ICA Hagsätra57,53 kr · 1 juli–24 aug · ICA Hagsätra57,53 kr · 29 aug–4 okt · ICA Hagsätra
ICA Hagsätra✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Hagsätra · Hagsätra Torg 28 · 12473 Bandhagen

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 8445291996113 · Alla butiker med varan

Tyck till