Primat
Fikon

ICA. Turkiet Fikon

ICA. Turkiet · 200 g

Billigast 20 kr på ICA Nära Täfteå · 100 kr/kg

Du sparar 18 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

62 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Täfteå↗ Täfteå · pris ändrat 2 dagar sedan pris 20 kr jämförpris 100 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat förra veckan förp. 300 g pris 25 kr jämförpris 83 kr/kg
  3. 3 Coop Forshaga↗ Forshaga · pris ändrat förra veckan förp. 300 g pris 25 kr jämförpris 83 kr/kg
  4. 4 Coop Hagfors↗ Hagfors · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 300 g pris 27 kr jämförpris 90 kr/kg
  5. 5 ICA Torget, Skärplinge Skärplinge · pris ändrat 5 dagar sedan pris 27 kr jämförpris 137 kr/kg

57 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

20 kr21 krjuliaugsepEj listad efter 28 sep · ICA Nära Täfteå20 kr · 25 sep–28 sep · ICA Nära Täfteå20 kr · 29 sep–30 sep · ICA Nära Täfteå20 kr21 krjuliaugsepEj listad efter 28 sep · ICA Nära Täfteå20 kr · 25 sep–28 sep · ICA Nära Täfteå20 kr · 29 sep–30 sep · ICA Nära Täfteå
ICA Nära Täfteå✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 8699290846270

Tyck till