Fikon 4-pack på Coop Hagfors
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 2 veckor sedan.
- 1 Coop Hagfors↗ pris 27 kr jämförpris 90 kr/kg
Lägst pris i landet
63 butiker har varan
- 1 Coop Stora Bergvik↗ förp. 300 g pris 25 kr jämförpris 83 kr/kg
- 2 Coop Forshaga↗ förp. 300 g pris 25 kr jämförpris 83 kr/kg
- 3 ICA Torget, Skärplinge pris 27 kr jämförpris 137 kr/kg
- 4 Coop Stora Örnsköldsvik↗ förp. 300 g pris 29 kr jämförpris 96 kr/kg
- 5 Coop Stora Avion↗ förp. 300 g pris 29 kr jämförpris 96 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Hagfors
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Coop Hagfors · Norrings Väg 1 · 68331 Hagfors
EAN 8699290846270 · Alla butiker med varan
