Primat

L'Or Kaffekapslar Pumpkin Spice 10-pack på Coop Stora Rotebro, Sollentuna

L'Or · 52 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Rotebro, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Häggvik↗ 3,5 km · Sollentuna · pris ändrat 6 dagar sedan pris 43 kr jämförpris 818 kr/kg

Lägst pris i landet

470 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Vellinge↗ Vellinge · pris ändrat 6 dagar sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 39 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  2. 2 ICA Kvantum Södra Sandby↗ Södra Sandby · pris ändrat 6 dagar sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 39 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 38 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 37 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st
  5. 5 ICA Kvantum Ystad↗ Ystad · pris ändrat 6 dagar sedan 3 för 99krförp. 10 st ordinarie 39 kr pris 33 kr jämförpris 3,30 kr/st

465 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

30 kr60 kr90 kr120 krjuliaugsepoktEj listad efter 3 aug · Coop Stora RotebroEj listad efter 28 sep · Coop Stora Rotebro32,50 kr · 27 juli–3 aug · Coop Stora Rotebro120 kr · 21 sep–22 sep · Coop Stora Rotebro30 kr · 22 sep–28 sep · Coop Stora Rotebro30 kr60 kr90 kr120 krjuliaugsepoktEj listad efter 3 aug · Coop Stora RotebroEj listad efter 28 sep · Coop Stora Rotebro32,50 kr · 27 juli–3 aug · Coop Stora Rotebro120 kr · 21 sep–22 sep · Coop Stora Rotebro30 kr · 22 sep–28 sep · Coop Stora Rotebro
Coop Stora Rotebro✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Stora Coop Rotebro · Konsumentvägen 1 · 19268 Sollentuna

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 8711000581049 · Alla butiker med varan · Kaffekapslar – pris idag

Tyck till