Primat

Majs Förkokt 2-pack på Coop Stora Bergvik, Karlstad

ICA. Spanien · 450 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 4 dagar sedan pris 24 kr jämförpris 60 kr/kg

Lägst pris i landet

41 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Palmviken↗ Arvika · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 400 g pris 24 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 Coop Forshaga↗ Forshaga · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 400 g pris 24 kr jämförpris 60 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 25 kr jämförpris 62 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Norrteljeporten↗ Norrtälje · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 25 kr jämförpris 62 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Garnisonen Linköping↗ Linköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 25 kr jämförpris 62 kr/kg

35 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

23 kr25 kr27 kr29 krjuliaugsepokt28,34 kr · 5 juli–22 aug · Coop Stora Bergvik25,90 kr · 22 aug–30 sep · Coop Stora Bergvik23,95 kr · 30 sep–4 okt · Coop Stora Bergvik23 kr25 kr27 kr29 krjuliaugsepokt28,34 kr · 5 juli–22 aug · Coop Stora Bergvik25,90 kr · 22 aug–30 sep · Coop Stora Bergvik23,95 kr · 30 sep–4 okt · Coop Stora Bergvik
Coop Stora Bergvik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Bergvik · Frykmans Väg 1 · 65346 Karlstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 8908016539106 · Alla butiker med varan

Tyck till