Primat

DOLE Ananasskivor 3-pack på Coop Stora Bergvik, Karlstad

DOLE · 417 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan pris 60 kr jämförpris 87 kr/kg

Lägst pris i landet

512 butiker har varan

  1. 1 Coop Tyresö↗ Tyresö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  2. 2 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  3. 3 Coop Linden Motala↗ Motala · pris ändrat förra veckan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  4. 4 Coop Simrishamn↗ Simrishamn · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  5. 5 Coop City Hallsberg↗ Hallsberg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg

506 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

59 kr60 krjuliaugsepokt59,58 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Bergvik59 kr60 krjuliaugsepokt59,58 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Bergvik
Coop Stora Bergvik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Bergvik · Frykmans Väg 1 · 65346 Karlstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0038900012250 · Alla butiker med varan

Tyck till