Primat

Bonjour Kanelbulle på Willys Göteborg Gamlestaden

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 Willys Göteborg Gamlestaden↗ Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 kr ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Göteborg Gamlestaden, billigast först.

  1. 1 Hemköp Göteborg Kortedala Torg↗ 2,7 km · Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan 3 för 29 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 5 kr jämförpris 56 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Backaplan↗ 3,2 km · Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan MedMera: 3 för 25kr ordinarie 10 kr pris 8 kr jämförpris 83 kr/kg

Lägst pris i landet

939 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

933 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 7 kr · 30 juni–3 aug · Willys Göteborg GamlestadenKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Göteborg GamlestadenKampanj 3,90 kr · 28 sep–3 okt · Willys Göteborg Gamlestaden11,26 kr · 30 juni–3 okt · Willys Göteborg Gamlestaden · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 7 kr · 30 juni–3 aug · Willys Göteborg GamlestadenKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Göteborg GamlestadenKampanj 3,90 kr · 28 sep–3 okt · Willys Göteborg Gamlestaden11,26 kr · 30 juni–3 okt · Willys Göteborg Gamlestaden · medlem 3,90 kr
Willys Göteborg Gamlestadenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Göteborg Gamlestaden · Alekärrsgatan 6 · 41525 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan

Tyck till