Bonjour Kanelbulle på Willys Piteå
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 dagar sedan.
-
1
Willys Piteå↗
4 för 28 kr
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Piteå, billigast först.
- 1 ICA Nära Ankaret pris 9 kr jämförpris 94 kr/kg
- 2 ICA Kvantum Piteå↗ pris 9 kr jämförpris 95 kr/kg
Lägst pris i landet
911 butiker har varan
-
1
Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
2
Willys Borås Knalleland↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
3
Willys Kungälv Komarken↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
4
Willys Lidköping Framnäs↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
5
Willys Trollhättan Hojum↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Piteåkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Piteå · Fläktgatan 20 · 94147 Piteå
EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan
