Primat

Bonjour Kanelbulle på Willys Karlshamn

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 Willys Karlshamn↗ Karlshamn · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 kr ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Karlshamn, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Karlshamn↗ 3,1 km · Asarum · pris ändrat igår 3 för 20kr ordinarie 11 kr pris 7 kr jämförpris 67 kr/kg

Lägst pris i landet

939 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 5 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

933 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 7 kr · 30 juni–3 aug · Willys KarlshamnKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys KarlshamnKampanj 3,90 kr · 28 sep–3 okt · Willys Karlshamn11,26 kr · 30 juni–3 okt · Willys Karlshamn · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 7 kr · 30 juni–3 aug · Willys KarlshamnKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys KarlshamnKampanj 3,90 kr · 28 sep–3 okt · Willys Karlshamn11,26 kr · 30 juni–3 okt · Willys Karlshamn · medlem 3,90 kr
Willys Karlshamnkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Karlshamn · Kungsgatan 34-38 · 37436 Karlshamn

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan

Tyck till