Primat

Bonjour Kanelbulle på Willys Båstad

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Willys Båstad↗ Båstad · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 kr ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

930 butiker har varan

  1. 1 ICA Fagersta↗ Fagersta · pris ändrat idag 3 för 10kr ordinarie 10 kr pris 3,33 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

924 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 7 kr · 29 juni–3 aug · Willys BåstadKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys BåstadKampanj 3,90 kr · 28 sep–2 okt · Willys Båstad11,26 kr · 29 juni–2 okt · Willys Båstad · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 7 kr · 29 juni–3 aug · Willys BåstadKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys BåstadKampanj 3,90 kr · 28 sep–2 okt · Willys Båstad11,26 kr · 29 juni–2 okt · Willys Båstad · medlem 3,90 kr
Willys Båstadkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Båstad · Stenhusvägen 7e · 26936 Båstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan

Tyck till