Bonjour Kanelbulle på Willys Huddinge Flemingsberg
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 dagar sedan.
-
1
Willys Huddinge Flemingsberg↗
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Huddinge Flemingsberg, billigast först.
-
1
Hemköp Botkyrka Tullinge C↗
förp. 90 g
ordinarie 11 krpris 5 kr jämförpris 56 kr/kg -
2
Hemköp Huddinge Centrum↗
förp. 90 g
ordinarie 11 krpris 5 kr jämförpris 56 kr/kg -
3
Coop Stora Huddinge↗
MedMera: 3 för 25kr
ordinarie 12 krpris 8 kr jämförpris 83 kr/kg
Lägst pris i landet
917 butiker har varan
-
1
Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
2
Willys Borås Knalleland↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
3
Willys Kungälv Komarken↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
4
Willys Lidköping Framnäs↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
5
Willys Trollhättan Hojum↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Huddinge Flemingsbergkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Willys Huddinge Flemingsberg · Röntgenvägen 7 · 14152 Huddinge
EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan
