Primat

Bonjour Kanelbulle på Willys Hemma Nora

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Willys Hemma Nora↗ Nora · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

917 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 4 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

911 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 3,90 kr · 28 sep–2 okt · Willys Hemma Nora11,26 kr · 28 sep–2 okt · Willys Hemma Nora · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 3,90 kr · 28 sep–2 okt · Willys Hemma Nora11,26 kr · 28 sep–2 okt · Willys Hemma Nora · medlem 3,90 kr
Willys Hemma Norakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Willys Hemma Nora · Prästgatan 12 · 71331 Nora

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan

Tyck till