Bonjour Kanelbulle på Willys Hemma Göteborg Vegastaden
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 5 dagar sedan.
-
1
Willys Hemma Göteborg Vegastaden↗
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Hemma Göteborg Vegastaden, billigast först.
-
1
Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
2
Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗
3 för 29 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 5 kr jämförpris 56 kr/kg
Lägst pris i landet
939 butiker har varan
-
1
Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
2
Willys Borås Knalleland↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
3
Willys Kungälv Komarken↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
4
Willys Lidköping Framnäs↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
5
Willys Trollhättan Hojum↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Hemma Göteborg Vegastadenkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Willys Hemma Göteborg Vegastaden · Nordostpassagen 47 · 41311 Göteborg
EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan
