Primat

SVERIGE Delad Spetskål på Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget

SVERIGE · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget↗ Göteborg · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 40 kr/kg

Lägst pris i landet

75 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Örebro Svampen↗ Örebro · pris ändrat igår förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Triangeln↗ Malmö · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗ Göteborg · pris ändrat igår förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
  5. 5 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg

69 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr36 kr38 kr40 krjuliaugsepokt34,90 kr · 27 juli–21 sep · Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget39,90 kr · 21 sep–2 okt · Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget34 kr36 kr38 kr40 krjuliaugsepokt34,90 kr · 27 juli–21 sep · Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget39,90 kr · 21 sep–2 okt · Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget
Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Willys Hemma Göteborg Friskväderstorget · Friskväderstorget 1 · 41838 Göteborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7311042009313 · Alla butiker med varan

Tyck till