Primat

PÅGEN Färska korvbröd på Lidl Gbg Nordstan, Göteborg

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 Lidl Gbg Nordstan↗ Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Lidl Gbg Nordstan, billigast först.

  1. 1 Lidl Gbg Kungsgatan↗ 850 m · Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen↗ 1,0 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Backaplan↗ 1,8 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 29 kr jämförpris 3,66 kr/st
  4. 4 Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗ 2,4 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 31 kr jämförpris 92 kr/kg
  5. 5 ICA Focus↗ 1,8 km · Göteborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 336 g pris 32 kr jämförpris 95 kr/kg

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Gbg Nordstan21,90 kr · 28 sep–3 okt · Lidl Gbg Nordstan21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Gbg Nordstan21,90 kr · 28 sep–3 okt · Lidl Gbg Nordstan
Lidl Gbg Nordstan

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Gbg Nordstan · Postgatan 26 · 41106 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till