Primat

Konserver på Coop Stora Bergvik

245 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ajvar Mild

Ajvar Mild

Coop · 350 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 65 kr/kg pris 23 kr
Ananas Bitar

Ananas Bitar

Coop · 227 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 99 kr/kg pris 23 kr
Ananas Krossad

Ananas Krossad

DOLE · 681 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 87 kr/kg pris 60 kr
Ananas Krossad

Ananas Krossad

Coop · 681 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 69 kr/kg pris 47 kr
Ananas Krossad

Ananas Krossad

Coop · 227 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 99 kr/kg pris 23 kr
Ananas Tropical Gold Pizza & taco 3-pack

Ananas Tropical Gold Pizza & taco 3-pack

DOLE · 681 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 87 kr/kg pris 60 kr
Ananasskivor 3-pack

Ananasskivor 3-pack

DOLE · 681 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 87 kr/kg pris 60 kr
Ananasskivor 3-pack

Ananasskivor 3-pack

Coop · 681 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 69 kr/kg pris 47 kr
Aprikoser

Aprikoser

Coop · 410 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 51 kr/kg pris 21 kr
Aptitrödbetor Hela

Aptitrödbetor Hela

Felix · 710 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Aptitrödbetor Skivade

Aptitrödbetor Skivade

Felix · 370 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 58 kr/kg pris 21 kr
Babypaprika Stark

Babypaprika Stark

TAT · 330 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 74 kr/kg pris 25 kr
Bambuskott Skivade

Bambuskott Skivade

Coop · 227 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 62 kr/kg pris 14 kr
Bostongurka

Bostongurka

Felix · 335 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Burkskinka

Burkskinka

Tulip · 340 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 131 kr/kg pris 44 kr
Böngroddar

Böngroddar

Coop · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 30 kr/kg pris 12 kr
Champinjoner

Champinjoner

Coop · 320 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 34 kr/kg pris 11 kr Extrapris
Champinjoner Skivade

Champinjoner Skivade

Xtra · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 32 kr/kg pris 13 kr
Champinjoner Skivade

Champinjoner Skivade

Coop · 320 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Champinjoner Skivade

Champinjoner Skivade

Coop · 180 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 69 kr/kg pris 13 kr
Champinjonstuvning

Champinjonstuvning

Abba · 185 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 115 kr/kg pris 21 kr
Cherry Peppers Med Färskost

Cherry Peppers Med Färskost

Engelmanns · 140 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 263 kr/kg pris 37 kr
Cocktail kapris

Cocktail kapris

Coop · 240 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 79 kr/kg pris 19 kr
Cocktailkapris

Cocktailkapris

Zeta · 210 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 188 kr/kg pris 40 kr
Colossaloliver Med kärna

Colossaloliver Med kärna

Zeta · 370 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Cornichon

Cornichon

TAT · 350 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Cornichons

Cornichons

Felix · 350 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 92 kr/kg pris 32 kr
Cornichons Hela

Cornichons Hela

Coop · 340 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
Dadeltomater

Dadeltomater

Mutti · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Dadeltomater Krossade

Dadeltomater Krossade

Mutti · 300 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Feferoni

Feferoni

Coop · 300 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Fiskbullar

Fiskbullar

Coop · 260 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 80 kr/kg pris 21 kr
Fiskbullar Dillsås

Fiskbullar Dillsås

Coop · 375 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Fiskbullar Hummersås

Fiskbullar Hummersås

Coop · 375 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr
Fruktcocktail

Fruktcocktail

Coop · 420 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 53 kr/kg pris 22 kr
Fruktcocktail

Fruktcocktail

Coop · 825 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 47 kr/kg pris 39 kr
Fruktcocktail

Fruktcocktail

Del Monte · 415 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 72 kr/kg pris 30 kr
Ginger Sushi

Ginger Sushi

Coop · 190 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 174 kr/kg pris 33 kr
Gröna Oliver Grillade & marinerade

Gröna Oliver Grillade & marinerade

Vefa · 240 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 148 kr/kg pris 35 kr
Gröna Oliver Urkärnade

Gröna Oliver Urkärnade

Minella · 220 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 93 kr/kg pris 20 kr
Gröna ärtor

Gröna ärtor

Coop · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr
Gurka Gammaldags

Gurka Gammaldags

Björnekulla · 580 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 46 kr/kg pris 26 kr
Gurka hackad

Gurka hackad

COOP · 350 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 66 kr/kg pris 23 kr
Gurka inlagd med dill

Gurka inlagd med dill

Krakus · 920 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 32 kr/kg pris 29 kr
Gurka Salt

Gurka Salt

Kinda gurka · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Gurka Salt 500

Gurka Salt 500

500 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Gurka Tunnskivad Mor Annas

Gurka Tunnskivad Mor Annas

Önos · 590 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 48 kr/kg pris 28 kr
Hackad Gurka

Hackad Gurka

Björnekulla · 575 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 58 kr/kg pris 33 kr
Hamburger Gurka

Hamburger Gurka

Felix · 460 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 88 kr/kg pris 41 kr
Hamburgergurka

Hamburgergurka

Björnekulla · 330 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 100 kr/kg pris 33 kr
Haricots Verts

Haricots Verts

Coop · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Hel Grön Sparris

Hel Grön Sparris

Coop · 330 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 110 kr/kg pris 36 kr
Hel Vit Sparris

Hel Vit Sparris

Coop · 330 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Hela skalade tomater Roma

Hela skalade tomater Roma

MINO · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Hela Tomater Datterini

Hela Tomater Datterini

MINO · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Ingefära Inlagd

Ingefära Inlagd

Blue Dragon · 95 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 426 kr/kg pris 41 kr
Jalapeno grön inlagd skivad

Jalapeno grön inlagd skivad

Vefa · 690 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 47 kr/kg pris 32 kr
Jalapeño Röd Skivad

Jalapeño Röd Skivad

Sevan · 320 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 52 kr/kg pris 17 kr
Jalapeño Skivad

Jalapeño Skivad

Sevan · 320 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 59 kr/kg pris 19 kr
Jalapeño Skivad

Jalapeño Skivad

Xtra · 295 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 59 kr/kg pris 18 kr
Jalapeño skivad het

Jalapeño skivad het

Coop · 225 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 87 kr/kg pris 20 kr
Jalapeño Tricolor

Jalapeño Tricolor

Coop · 225 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 101 kr/kg pris 23 kr
Jalapeños Gröna Skivade

Jalapeños Gröna Skivade

Old El Paso · 250 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Kalamataoliver Urkärnade

Kalamataoliver Urkärnade

Zeta · 370 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 88 kr/kg pris 33 kr
Kantareller

Kantareller

Borgens · 200 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Kapris

Kapris

Santa Maria · 80 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 469 kr/kg pris 38 kr
Kapris

Kapris

Coop · 235 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 102 kr/kg pris 24 kr
Kapris Medelstora

Kapris Medelstora

Zeta · 220 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 168 kr/kg pris 37 kr
Kimchi

Kimchi

DELIEF · 160 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 200 kr/kg pris 32 kr
Kokosgrädde

Kokosgrädde

Coop · 250 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 59 kr/l pris 15 kr
Kokosgrädde Eko

Kokosgrädde Eko

Änglamark · 250 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 76 kr/l pris 19 kr
Kokosmjölk

Kokosmjölk

Xtra · 400 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 40 kr/l pris 16 kr
Kokosmjölk

Kokosmjölk

Coop · 250 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 49 kr/l pris 12 kr
Kokosmjölk

Kokosmjölk

Santa Maria · 250 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 62 kr/l pris 16 kr
Kokosmjölk Lätt

Kokosmjölk Lätt

Santa Maria · 250 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 62 kr/l pris 16 kr
Kokosmjölk Lätt

Kokosmjölk Lätt

Coop · 250 ml

Coop Stora Bergvik

jämförpris 49 kr/l pris 12 kr
Kondenserad Mjölk

Kondenserad Mjölk

Tørsleff's · 397 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 96 kr/kg pris 38 kr
Kondenserad Mjölk Sötad

Kondenserad Mjölk Sötad

Rainbow · 397 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Kronärtskockor Marinerade

Kronärtskockor Marinerade

Fontana · 190 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 199 kr/kg pris 38 kr
Kronärtskockor Marinerade

Kronärtskockor Marinerade

Saclá · 285 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 173 kr/kg pris 49 kr
Kronärtskockshjärtan

Kronärtskockshjärtan

Coop · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 75 kr/kg pris 29 kr
Krossade tomater

Krossade tomater

Coop · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 24 kr/kg pris 9 kr
Krossade tomater Chili

Krossade tomater Chili

Coop · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 21 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Krossade tomater Eko

Krossade tomater Eko

Änglamark · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 36 kr/kg pris 14 kr
Krossade tomater Vitlök

Krossade tomater Vitlök

Coop · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 21 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Krossade tomater Vitlök

Krossade tomater Vitlök

Cirio · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 41 kr/kg pris 16 kr
Krossade tomater Örter

Krossade tomater Örter

Coop · 390 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 21 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Körsbärstomater

Körsbärstomater

Cirio · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Körsbärstomater

Körsbärstomater

Mutti · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Körsbärstomater hela

Körsbärstomater hela

Coop · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 35 kr/kg pris 14 kr
Majs Eko 3-pack

Majs Eko 3-pack

Änglamark · 450 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 68 kr/kg pris 31 kr
Majs Extra Crispy

Majs Extra Crispy

Green Giant · 160 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 115 kr/kg pris 18 kr
Majs Förkokt 2-pack

Majs Förkokt 2-pack

400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Majs Sweet corn

Majs Sweet corn

Coop · 340 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 50 kr/kg pris 17 kr
Mandarinklyftor

Mandarinklyftor

Coop · 312 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 73 kr/kg pris 23 kr
Mango i bägare

Mango i bägare

Nature´s Finest · 400 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Marinerade Vitlöksklyftor

Marinerade Vitlöksklyftor

Ridderheims · 160 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 191 kr/kg pris 31 kr
Minimajs hel

Minimajs hel

Coop · 410 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 36 kr/kg pris 15 kr
Morötter Syrade

Morötter Syrade

Tistelvind · 360 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 126 kr/kg pris 45 kr
Murklor

Murklor

Borgens · 200 g

Coop Stora Bergvik

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Tyck till