LEGO Soras elementteknikrobot på Coop Stora Tomtebo, Umeå
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 5 dagar sedan.
- 1 Coop Stora Tomtebo↗ pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Stora Tomtebo, billigast först.
- 1 Coop Östra Station↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
Lägst pris i landet
33 butiker har varan
- 1 Coop Stora Ersboda↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 2 Coop Östra Station↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 3 Coop Mariehem↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 4 Coop Grisbacka↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 5 Coop Stora Örnäset↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Tomtebo✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Tomtebo · Mineralvägen 7 · 90750 Umeå
EAN 5702017583839 · Alla butiker med varan
