Primat

LEGO Soras elementteknikrobot på Coop Mariehem, Umeå

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 dagar sedan.

  1. 1 Coop Mariehem↗ Umeå · pris ändrat 3 dagar sedan pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Mariehem, billigast först.

  1. 1 Coop Östra Station↗ 2,4 km · Umeå · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg

Lägst pris i landet

33 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Ersboda↗ Umeå · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Tomtebo↗ Umeå · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  3. 3 Coop Östra Station↗ Umeå · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  4. 4 Coop Grisbacka↗ Umeå · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg

27 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

269 kr270 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 aug · Coop Mariehem269 kr · 10 juli–5 aug · Coop Mariehem269 kr · 28 sep–1 okt · Coop Mariehem269 kr270 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 aug · Coop Mariehem269 kr · 10 juli–5 aug · Coop Mariehem269 kr · 28 sep–1 okt · Coop Mariehem
Coop Mariehem✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Mariehem · Mariehemsvägen 7C · 90654 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702017583839 · Alla butiker med varan

Tyck till