Primat

Resorb Vätskeersättning Orginal Summer Edition Vattenmelon 90g på ICA Nära Grisslehamns Livs

Resorb · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 10 veckor sedan.

  1. 1 ICA Nära Grisslehamns Livs Grisslehamn · pris ändrat 10 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 3,03 kr/st

Lägst pris i landet

240 butiker har varan

  1. 1 ICA Ugglebo↗ Ockelbo · pris ändrat igår förp. 20 st ordinarie 49 kr pris 30 kr jämförpris 1,50 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 21 veckor sedan 2 för 82krförp. 20 st ordinarie 44 kr pris 41 kr jämförpris 2,05 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat förra veckan förp. 20 st ordinarie 46 kr pris 42 kr jämförpris 2,10 kr/st
  4. 4 ICA Maxi Hudiksvall↗ Hudiksvall · pris ändrat 14 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 47 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st
  5. 5 ICA Maxi Hyllinge↗ Hyllinge · pris ändrat 22 veckor sedan 2 för 85krförp. 20 st ordinarie 46 kr pris 43 kr jämförpris 2,13 kr/st

234 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

39 kr47 kr55 kr63 krjuliaugsepoktKampanj 39 kr · 25 juli–27 juli · ICA Nära Grisslehamns Livs60,56 kr · 25 juli–4 okt · ICA Nära Grisslehamns Livs39 kr47 kr55 kr63 krjuliaugsepoktKampanj 39 kr · 25 juli–27 juli · ICA Nära Grisslehamns Livs60,56 kr · 25 juli–4 okt · ICA Nära Grisslehamns Livs
ICA Nära Grisslehamns Livskampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

ICA Nära Grisslehamns Livs · Grisslehamnsvägen 691 · 76456 Grisslehamn

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 8445291996113 · Alla butiker med varan

Tyck till